zadzwoń: +48 666 982 888    +48 666 542 888
            email: info@camtec.pl


Monitoring sklepu Full HD (4 kamery)
1 999 zł netto
Zestaw przeznaczony do instalacji w sklepach bądź biurach. W jego skład wchodzi rejestrator cyfrowy z dyskiem 1000 GB, 4 kamery kolorowe z oświetlaczem podczerwieni
Monitoring hali Full HD (8 kamer)
3 499 zł netto

Zestaw przeznaczony do monitoringu hali bądź średniej wielkości sklepu. W zestawie znajduje sie rejestrator cyfrowy z dyskiem 2000 GB, 8 kamer kolorowych z oświetlaczem podczerwieni
 
Systemy monitoringu - CAMTEC
Systemy monitoringu
Profesjonalny monitoring dla Ciebie!

Rodzaje systemów monitoringu, które oferujemy:

klasyczne systemy analogowe,
dyskretne systemy z mikrokamerami,
systemy bezprzewodowe
najnowocześniejsze systemy z kamerami megapikselowymi
systemy z kamerami zdalnie sterowanymi
systemy wykorzystujące isnietjące już w budynku okablowanie
Systemy alarmowe - CAMTEC

Systemy alarmowe
Złodzieju, strzeż się

Zlecając nam zabezpieczenie swojego obiektu możesz być pewien, że będzie to rozwiązanie unikalne, a elementy składowe Twojego systemu alarmowego zostaną pieczołowicie dobrane do zadań jakie mają spełnić. Instalacja zostanie przeprowadzona zgodnie z zasadami sztuki w taki sposób, aby Twój system służył Ci długo i niezawodnie.
 

Kontrola dostępu - CAMTEC

Kontrola dostępu
Wszystko pod kontrolą

Wybierając instalację systemu kontroli dostępu masz pewność, ze nieproszony gość nigdy nie zagości Twojej firmie, czy domu. Kontroluj wszystko, co  Twoje!

 

Systemy czasu pracy - CAMTEC

Kontrola czasu pracy
Czas kontrolowany

Instalacja takiego systemu pozwoli na dowolną konfigurację kalendarzy pracy pracowników. System kontroli czasu pracy rozlicza czas pracy pracowników a także ich nieobecności. Ułatw sobie życie! Niech komputer liczy za Ciebie!

 

Domofony i wideofony - CAMTEC

Domofony i wideofony
Kto po "drugiej stronie"?

Systemy domofonowe oraz wideofonowe mają ogromny wpływ na poprawę bezpieczeństwa w domu i firmie dlatego stały się juz standardowym wyposażeniem wszystkich nowoczesnych obiektów budowlanych. System domofonowy jest pierwszym urządzeniem dzięki któremu komunikujesz się ze światem zewnętrznym, jest wizytówką Twojego domu lub firmy dlatego ważna jest nie tylko funkcjonalność ale również wygląd i odporność na dewastacje

 

Sieci komputerowe - CAMTEC

Sieci komputerowe
W sieci globalnej łączności

Oferta skierowana jest do firm, które posiadają lub planują zbudować sieć komputerową. Oferujemy Państwu możliwość zaprojektowania i wykonania infrastruktury sieciowej lub jej rozbudowę, wraz z dostarczeniem odpowiednich urządzeń. W ramach usługi wykonamy konfigurację sieci dostosowaną do Państwa potrzeb. Ponadto oferujemy możliwość stałej współpracy w zakresie konserwacji i utrzymania Państwa infrastruktury sieciowej.

 

Automatyka budynków - CAMTEC

Automatyka budynków
Budynki XXI wieku

Nie musisz się już martwić o to, że zapomnisz włączyć ogrzewanie czy wyłączyć zasilanie elektryczne w razie awarii. Zautomatyzowanie Twojego budynku pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

 
Zadzwoń:   +48 666 982 888
                    +48 666 542 888

E-mail:       info@camtec.pl

Copyright © Camtec. Wszelkie prawa zastrzeżone. Pozycjonowanie zapewnia GKstudio